Sty 05 2020

Dlaczego tapety na ścianę są znowu popularne?

Published by at 8:13 am under Tapety

Ostatnimi czasy w aranżacjach wnętrz da się zauważyć wzrost popularności tapet na ścianę. Mają one bowiem mnóstwo zalet. Można je kłaść w miejscach wilgotnych, narażonych na zabrudzenie. Mogą być również wykorzystane na suficie. Do wyboru ma się bardzo dużo różnych rodzajów tapet – tapety papierowe, zmywalne, winylowe czy z włókna szklanego. 

Tapety pokojowe galeria – zalety

Tapety pokojowe mogą być bardzo efektowne. Ponadto dodają każdemu wnętrzu przytulności, powodując jego ocieplenie. Wygłuszają doskonale ściany oraz umożliwiają ukrycie nierówności i tynków. Przy ich pomocy można uzyskać efekty niemożliwe podczas stosowania innych materiałów. 

Na co zwracać uwagę kupując tapetę?

Zdecydowana większość tapet jest kupowana w euro rolkach. Mają one szerokość 0,53 oraz długość 10,05 metrów. Na opakowaniu tapety powinny znaleźć się oprócz informacji na temat szerokości i długości także dane, do jakiej powierzchni są one przeznaczone. Prócz tego znajdują się tu także specjalne symbole, określające właściwości tapet, czyli takich cech jak odporność na wilgoć, światło czy ścieranie. Oczywistą sprawą podczas kupna tapety jest wzór, który najbardziej odpowiada klientowi i najlepiej będzie się prezentował w jego mieszkaniu.

Tapety pokojowe dostępne pod adresem: https://wallcolors.pl/

Możliwość komentowania Dlaczego tapety na ścianę są znowu popularne? została wyłączona